רמקולים מוגברים

רמקולים מוגברים פתרון מושלם להגברה ניידת לחברות הגברה קטנות ולDJ ללא מגברים חיצונים וחיבורי פרוססורים וEQ חיצונים הרמקולים המוגברים החדשים שלנו מגיעים עם מגבר דיגיטלי קל משקל אשר מספר עוצמה גבווה באיכות מצויונת. המגברים החדשים כוללים EQ דיגיטלי מובנה שנותן כיוון מדיוק לרמקול.

מגברי כוח דיגיטלים

מגברי כוח וכריזה בטכנולגיה דיגיטלית מסדרת אקלאסיק D בעלי עוצמה חזקה מאוד יכולים להפעיל מספר רב של רמקולים גדולים וקטנים, עמידים לתנאים קשים עם מערכות קירור והגנות ששומרות על המגבר נגד עומסים.

המגברים הדיגיטלים עם פתרון מצויין לחברות הגברה גדולות,

מגבר אחד יכול להחליף שני מגברי כוח בעלי סליל ששוקל הרבה יותר ביחס למגבר דיגיטלי אחד


עוד פתרון מושלם בתחום מגברי הכריזה הדיגיטלים בגלל שאינם כוללים סליל "שנאי פנימי" ועובדים ע"י רכיבי       SMD גודל המגבר יותר קטן וקל משקל בחצי ממגבר רגיל.

העוצמה שמגבר כריזה דיגיטלי יוכול להפיק הרבה יותר ממגבר רגיל ונותן חיבור של רמקולים ושופרים עם שנאי סוף קו.


המגבר הדיגיטלי משנה את תחום הסאונד ולא רק בקטגורית הסאונד המקצועי גם בתי ספר אשר מחפשים מערכות סאונד משולבות כריזה ולוח צילצולים אשר מפיק איכות מעולה להשמעת מוזיקת רקע ודיבור.

מצלמות IPתחום התקשורת והמיגון כבר חלק מחיינו כל מקום שנלך קיים מערכת מצלמות אבטחה שרואות בזמן אמת ומקליט את המתרחש במקום.

לפני מספר שנים המצלמות היו מערכות שמותקנות רק בבנקים חנויות תכשיטים ומקומות ממשלטים. כיום המצלמות קיימות בכל מקום מבתים פרטיים ועד לגנים ציבורים, הטכנולוגיה השתנתה במהלך השנים ואיכות תמונה הרב יותר חדה ושידור לתווכים ארוכים גדלה בזכות מערכות IP אשר מחוברות ע"י תשתיתת כבלי אינטרנט CAT 7/6/5E יתרון משמעותי בתחום שכבר לא צריך את מכשיר ההקלטה קרוב למצלמות ואין צורך בחיבור ישיר למערכת זה נותן לחברות גדולות להקליט במכשיר אחד כמות גדולה של מצלמות למשל כמו בעל חנות שיש לו מספר סניפים והוא רוצה ליראות את הכל מהמשרד שלו ובעצם ליצור מערכת חמל שרואה את הכול ומקליטה למכישר אחד.

פתרון קל ופשוט


תכירו את הרמקול החדש של חברת ברינגר

מוצרים מובילים באתר

מספר המוצרים בסל : 0
בניית אתרים 2all